ШКОЛА – Курс из области козметичке регулативе и радионица: израда дермофармацеутских и (дермо)козметичких препарата

Испред Центра за козметологију и дермофармацију (Катедра за фармацеутску технологију и козметологију, Фармацеутски факултет-Универзитет у Београду), а поводом обележавања 50 година организовања специјалистичких студија из области Козметологије на Фармацеутском факултету у Београду, позивамо вас да будете учесници/ученици ШКОЛЕ (теоријско-практични курс) на следеће теме:

И) ЗАКОНСКИ ПРОПИСИ О КОЗМЕТИЧКИМ ПРОИЗВОДИМА – ЕВРОПСКИ ЗАХТЕВИ У РЕПУБЛИЦИ СРБИЈИ: КОЛИКО СМО СПРЕМНИ? (22.09.2017, ТЕОРИЈСКИ КУРС)

ИИ) ДЕРМОФАРМАЦЕУТСКИ И (ДЕРМО)КОЗМЕТИЧКИ ПРЕПАРАТИ: КОМПЕТЕНЦИЈЕ ФАРМАЦЕУТА - категоризација, принципи формулације и израде (22.09. - 23.09.2017, РАДИОНИЦА И ПРАКТИЧНА ШКОЛА).

Више информација о плану и програму школе можете видети овде.

Формулар за пријаву можете преузети овде.