ŠKOLA – Kurs iz oblasti kozmetičke regulative i radionica: izrada dermofarmaceutskih i (dermo)kozmetičkih preparata

Ispred Centra za kozmetologiju i dermofarmaciju (Katedra za farmaceutsku tehnologiju i kozmetologiju, Farmaceutski fakultet-Univerzitet u Beogradu), a povodom obeležavanja 50 godina organizovanja specijalističkih studija iz oblasti Kozmetologije na Farmaceutskom fakultetu u Beogradu, pozivamo vas da budete učesnici/učenici ŠKOLE (teorijsko-praktični kurs) na sledeće teme:

I) ZAKONSKI PROPISI O KOZMETIČKIM PROIZVODIMA – EVROPSKI ZAHTEVI U REPUBLICI SRBIJI: KOLIKO SMO SPREMNI? (22.09.2017, TEORIJSKI KURS)

II) DERMOFARMACEUTSKI I (DERMO)KOZMETIČKI PREPARATI: KOMPETENCIJE FARMACEUTA - kategorizacija, principi formulacije i izrade (22.09. - 23.09.2017, RADIONICA I PRAKTIČNA ŠKOLA).

Više informacija o planu i programu škole možete videti ovde.

Formular za prijavu možete preuzeti ovde.