Jedanaesti ciklus programa "Kadar da budem kadar"

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizuje za studente završnih godina i diplomce Univerziteta u Beogradu program «Kadar da budem kadar». Program «Kadar da budem kadar» predstavlja seriju treninga koje će voditi stručnjaci iz oblasti ljudskih resursa, a s ciljem unapređenja veština mladih diplomaca i studenata koji žele da poboljšaju svoje šanse na tržištu rada.

Do sada je uspešno realizovano deset ciklusa treninga, prvi u decembru 2010. godine. Jedanaesti  ciklus treninga je planiran za period od 15.5 do 24.5.2017. godine i biće posvećen sledećim temama: Timski rad, Komunikacione veštine i konflikti, Prezentacione veštine, Lična efikasnost i postavljanje ciljeva i radionica „Pokreni se“.

Planirano je da program pohađa 30 visoko motivisanih mladih ljudi, studenata i diplomaca Univerziteta u Beogradu, koji će po okončanju programa dobiti jedinstveni sertifikat o pohađanju treninga.

Više informacija i formular za prijavljivanje nalaze se na linku: http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/kdbk-2017-maj

Rok za prijavu je utorak, 09. maj 2017. godine.