Rang lista kandidata prijavljenih na specijalističke akademske studije u drugom upisnom roku školske 2015/16. godine

Rang listu kandidata prijavljenih na specijalističke akademske studije u drugom upisnom roku školske 2015/16. godine preuzmite ovde.
Rang liste prijavljenih kandidata za studijske programe Biološki lekovi i Farmaceutska zdravstvena zaštita su objavljene, ali se neće izvršiti upis kandidata zbog nedovoljnog broja prijavljenih kandidata. Ova dva studijska programa se neće održavati u školskoj 2015/16 godini. Za studijski program Farmakoekonomija i farmaceutska legislativa u oba upisna roka prijavio se dovoljan broj kandidata, tako da kandidati i iz prvog i iz drugog upisnog roka mogu pristupiti upisu.