Sajam obrazovanja - EDUfair

Sajam obrazovanja EDUfair je održan 09. i 10. marta u hotelu Crowne Plaza. Na jednom mestu su se đaci srednjih škola, studenti, mladi profesionalci, kao i roditelji, upoznali sa programima preko 100 državnih i privatnih fakulteta iz Srbije ili inostranstva.

Svečanom otvaranju 09. marta prisustvovali su rektori, dekani, profesori, kao i predstavnici medija. Sa našeg fakulteta prisustvovala je prodekan za nastavu prof. dr Marina Milenković, a Fakultet su predstavili stručni saradnik Jelena Manojlović i mr farm Uroš Čakar. Ovom prilikom posebno ističemo aktivnost studenata koji su intenzivno učestvovali u realizaciji:

Aleksandar Simović 147/2012

Biljana Radišić 307/2013

Igor Lamešić 98/2015

Miljana Majstorović 76/2015

Stefana Đorđević 116/2014

Naši studenti su se veoma profesionalno potrudili da potencijalnim budućim kolegama prikažu pozitivnu atmosferu na Farmaceutskom fakultetu, da predstave studentski život i boravak u različitim laboratorijama i da ih usmere na pravi odabir fakulteta.