10. Međunarodni simpozijum studentskog naučnoistraživačkog rada

10. Međunarodni simpozijum studentskog naučnoistraživačkog rada (The International Undergraduate Research Symposium - IURS 10) biće održan u Wilmington koledžu u Ohaju (SAD) od 15. do 20. maja 2017. godine. Studenti mogu na ovom simpozijumu da svoj naučnoistraživački rad predstave u formi poster prezentacije. Pozivno pismo za simpozijum možete pogledati ovde, a raspored boravka u Wilmington koledžu možete pogledati ovde. Putovanje  bi bilo organizovano od Beograda preko Njujorka do Dejtona. Povratak bi obuhvatio trodnevnu posetu Njujorku. Zainteresovani studenti bi trebalo da obezbede sredstva za putne troskove, kao i za dodatni smestaj u Njujorku (koji nije obavezan). Grupu studenata sa Poljoprivrednog fakulteta u Beogradu vodi prof. dr Gordana Šurlan Momirović, koja je pre nekoliko godina organizovala IURS u Beogradu. Kontakt email profesorke je surlang@agrif.bg.ac.rs.