Učešće Farmaceutskog fakulteta na Sajmu obrazovanja održanog 7.2.2015. godine u Zemunskoj gimnaziji

U subotu, 7. februara 2015. godine, u prostorijama i u organizaciji Zemunske gimnazije održan je Sajam obrazovanja, gde su se predstavili fakulteti čiji su programi akreditovani kod Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije. Manifestacija je održana sa ciljem predstavljanja fakulteta i visokih škola strukovnih studija, učenicima trećih i četvrtih razreda škola u Beogradu, kako bi se lakše opredelili za buduće studije.

Naš fakultet su predstavili stručni saradnik Jelena Manojlović i studenti različitih godina studija: Stefan Planić, Ivana Vasiljević, Tamara Živković i Marko Vučković.

Predstavljanje našeg fakulteta bilo je originalno, interaktivno, različito od načina na koji su se predstavili drugi fakulteti i visoke škole. Naši predstavnici su dobili pohvalu organizatora za originalnu postavku, a posećenost prezentaciji našeg Fakulteta je bila velika.

Slike sa događaja: 1 2 3